Üniversitemiz 41.spor şenliklerinde bisiklet kategorisinde 1. olan Barkın DEMİRKIRAN 'I kutlarız
Üniversitemiz 41.spor şenliklerinde tenis kategorisinde 1. olan Zişan ÖZDEMİR 'i kutlarız
Üniversitemiz 41.spor şenliklerinde 2. olan erkek basketbol takımımızı kutlarız
Üniversitemiz 41.spor şenliklerinde 3. olan kadın voleybol takımımızı kutlarız
Beyaz Önlük Töreni 2023
2022 - 2023 URAP Diş Hekimliği Sıralaması
Hacettepe Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi 2022 - 2023 URAP (University Ranking By Academic Performance) değerlendirmesinde "Dünyanın en iyi 200 Üniversitesi listesine 145.sıradan girerek bu alanda Türkiye 'de "En iyi dereceye sahip fakülte" olmuştur.
2022 - 2023 MEZUNLARIMIZLA ANITKABİR ZİYARETMİZ
Beyaz Önlük Giyme Töreni
Fakültemiz'e YÖK’ten Turuncu Bayrak Ödülü
Fakültemiz YÖK’ün düzenlediği “2022 Engelsiz Üniversiteler Ödülleri” kapsamında Mekanda Erişilebilirlik kategorisinde verilen “Turuncu Bayrak” ödülünü almaya hak kazandı.
Pasifik Üniversitesi
Pasifik Üniversitesi Arthur A. Dugoni Diş Hekimliği Fakültesi Periodontoloji Anabilim Dalı'ndan Prof. Dr. Tamer Alpagot 'un 4 Temmuz'da gerçekleşen ziyareti ile her iki fakülte arasında, gelecekteki işbirliği olanakları değerlendirilmiştir.
Üniversitemiz 40.spor şenliklerinde, erkekler atletizim 100 metre ve 400 metre dalında 2. olan Mevlüt Mert GÜNGÖR 'ü kutlarız
Üniversitemiz 40.spor şenliklerinde 3. olan erkek basketbol takımımızı kutlarız
İlkem GÖKÇE
Sevgili Öğrencimiz İlkem Gökçe 2021 World Triathlon Para Cup Alanya Sprint mesafe yaş kategorisinde 2. olup hepimizi gururlandırmıştır. Öğrencimizi tebrik ediyor, yolunun açık olmasını diliyoruz...
URAP
Hacettepe Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi URAP sıralamasında dünyada 154. sırada
Komiteler

Acil Durum ve Afet Yönetimi Komitesi

Acil Durum ve Afet Yönetimi Komite Sorumlusu  Sinan ALTUN

Eğitim Komitesi

Eğitim Komitesi Sorumlusu, Poliklinik Hizmetleri Birim Sorumlusu   Başhekim Doç. Dr. Serdar UYSAL

Çalışan Sağlığı ve Güvenliği Komitesi

Çalışan Sağlığı ve Güvenliği Komite Sorumlusu  Öğr.Görevlisi Meltem ÖZDEMİR KABALAK

Enfeksiyon Kontrolü ve Önlenmesi Komitesi

Enfeksiyonların Kontrolü ve Önlenmesi Komite Sorumlusu  Prof. Dr. Mehmet Özgür UYANIK

İlaç Yönetimi Ekibi

İlaç Yönetimi Ekibi Sorumlusu : Dr. Selen ADİLOĞLU

Hasta Sağlığı ve Güvenliği Komitesi

Hasta Sağlığı ve Güvenliği Komite Sorumlusu  Doç. Dr. Fatma Dilşad ÖZ

Radyasyon Güvenliği Komitesi

Radyasyon Güvenliği Komite Sorumlusu  Dr. Nagihan KOÇ

Tesis Güvenliği Komitesi

Tesis Güvenliği Komite Sorumlusu  Metin DEMİR

Otelcilik Hizmetleri Komitesi

Otelcilik Hizmetleri Komite Sorumlusu : Dr. Elif YILDIRIM BALLIKAYA

Bilgi Güvenliği Ekibi

Bilgi Güvenliği Ekibi Sorumlusu : Mehmet BAKŞİ

Malzeme ve Tıbbi Cihaz Yönetimi Komitesi

Malzeme ve Tıbbi Cihaz Yönetimi Komite Sorumlusu  Dr. Öğr. Üyesi Çiğdem KARACA

Tıbbı Atık Ekibi

Tıbbi Atık Yönetimi Ekibi Sorumlusu  Dr.Öğr.Üyesi Ahmet KELEŞ

Bina Turları Ekibi

Çalışan Sağlığı ve Güvenliği Komite Sorumlusu  Doç. Dr. Emel UZUNOĞLU ÖZYÜREK

Öz Değerlendirme Ekibi

Ameliyathane Hizmetleri Sorumlusu  Çiğdem KÜŞE

Memnuniyeti İzleme ve Ölçme Ekibi

Memnuniyet İzleme ve Ölçme Ekibi Sorumlusu  Başhekim Doç. Dr. Serdar UYSAL

Hasta Hakları Komite Sorumlusu

Tugba ÖZCAN