Beyaz Önlük Töreni 2023
Cumhuriyetimizin 100.Yılı Kutlu Olsun
2022 - 2023 URAP Diş Hekimliği Sıralaması
Hacettepe Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi 2022 - 2023 URAP (University Ranking By Academic Performance) değerlendirmesinde "Dünyanın en iyi 200 Üniversitesi listesine 145.sıradan girerek bu alanda Türkiye 'de "En iyi dereceye sahip fakülte" olmuştur.
2023 M E Z U N İ Y E T
2022 - 2023 MEZUNLARIMIZLA ANITKABİR ZİYARETMİZ
Barkın DEMİRKIRAN
3. Sınıf Öğrencimiz Barkın Demirkıran Akdeniz Üniversitesi dağ bisiklet yarışında üçüncü olup hepimizi gururlandırdırmıştır. Öğrencimizi tebrik ediyoruz.
Beyaz Önlük Giyme Töreni
Fakültemiz'e YÖK’ten Turuncu Bayrak Ödülü
Fakültemiz YÖK’ün düzenlediği “2022 Engelsiz Üniversiteler Ödülleri” kapsamında Mekanda Erişilebilirlik kategorisinde verilen “Turuncu Bayrak” ödülünü almaya hak kazandı.
Pasifik Üniversitesi
Pasifik Üniversitesi Arthur A. Dugoni Diş Hekimliği Fakültesi Periodontoloji Anabilim Dalı'ndan Prof. Dr. Tamer Alpagot 'un 4 Temmuz'da gerçekleşen ziyareti ile her iki fakülte arasında, gelecekteki işbirliği olanakları değerlendirilmiştir.
Üniversitemiz 40.spor şenliklerinde şampiyon olan erkek voleybol takımımızı kutlarız
Üniversitemiz 40.spor şenliklerinde, kadınlar tenis dalında şampiyon olan öğrencimiz Zişan ÖZDEMİR 'i kutlarız
Üniversitemiz 40.spor şenliklerinde, erkekler atletizim 100 metre ve 400 metre dalında 2. olan Mevlüt Mert GÜNGÖR 'ü kutlarız
Üniversitemiz 40.spor şenliklerinde 3. olan erkek basketbol takımımızı kutlarız
İlkem GÖKÇE
Sevgili Öğrencimiz İlkem Gökçe Europa Triathlon Cup 2022 Yenişehir yaş kategorisinde 1. olup hepimizi gururlandırmıştır. Öğrencimizi tebrik ediyor, yolunun açık olmasını diliyoruz...
İlkem GÖKÇE
Sevgili Öğrencimiz İlkem Gökçe 2021 World Triathlon Para Cup Alanya Sprint mesafe yaş kategorisinde 2. olup hepimizi gururlandırmıştır. Öğrencimizi tebrik ediyor, yolunun açık olmasını diliyoruz...
URAP
Hacettepe Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi URAP sıralamasında dünyada 154. sırada
Ağız, Diş ve Çene Radyolojisi A.D.

  

Günümüzde artan bilimsel ve teknolojik gelişmelere paralel olarak diş hekimliğinde klinik ve akademik açıdan gücünü artırmakta olan Ağız, Diş ve Çene Radyolojisi Anabilim Dalı, ilk kuruluşundan bu yana ülkemizde ilk ve öncü olmanın haklı gururu ile faaliyetlerini sürdürmektedir.

Bünyesindeki tecrübeli ve dinamik öğretim kadrosu, klinik olanakları ve teknik donanımı ile mezuniyet öncesi ve sonrası eğitim faaliyetlerini sürdürmenin yanında kaliteden ödün vermeyen hasta hizmetleri ile de önemli bir toplumsal hizmeti yerine getirmektedir.

Fakültemize başvuran hastaların ilk muayeneleri ve gerekli radyolojik tetikleri anabilim dalımızda yapılmakta; bireye özgü tanı ve tedavi planlamaları oluşturulduktan sonra ilgili klinik bölümlere yönlendirilmektedir. Anabilim Dalımız, bünyesindeki periapikal, dijital panoramik,

konik ışınlı bilgisayarlı tomografi, ultrasonografi ve fosfor plak tarayıcı cihazları ile hizmet vermektedir.Dileğimiz tüm çalışmalarımızın insanlık ve hekimlik adına ve onuruna yakışır çağdaş bir şekilde devam etmesidir.

Prof. Dr. Sema DURAL

Ana Bilim Dalı Başkanı

 

AĞIZ, DİŞ ve ÇENE RADYOLOJİSİ A.D.

 

 

Prof.Dr. Nihal AVCU


 

Prof.Dr. Şevket Murat ÖZBEK


 

Doç.Dr.Serdar UYSAL


 

 

 

 

 

 

 

 

 

Doç.Dr.Nursel AKKAYA


 

 

 

 

 

 

 

 

 

Dr. Öğr. Üyesi Gökçen AKÇİÇEK


 

Dr. Öğr. Üyesi Hatice BOYACIOĞLU ERDEN


 

Doç.Dr. Nagihan KOÇ


Dt.Ayfer ÖZGÜVEN


 Dt. Ali BAYRAM

Dt. Ali BAYRAM


Dt. Dilara KARA


Dt. Münevver G. DİRİCANLI


Mürşide Burcu Kiriş      

 

     

 

 

 

 

 

 

Dt.Mürşide Burcu KİRİŞ


Dt.Berna ÖZDEMİR


Dt.Meryem KARAKUŞAK


Dt. Sümeyra Büşra İLTER


Dt.Berke Can KILIÇ

Dt. Berke Can KILIÇ


Dt. Selin AKIN