DİŞ HEKİMİ ALİ KORAY KAYA
Vefat ve Basağlığı Fakültemiz 2018 yılı mezunu Ali Koray KAYA, Ülkemizde 6 Şubat'ta meydana gelen depremde hayatını kaybetmiştir. Acı kaybımızın derin üzüntüsünü yaşıyoruz. Hayatını kaybeden öğrencimiz, canımız, meslektaşımız Ali Koray KAYA'ya rahmet; ailesine, yakınlarına, sevdiklerine ve camiamıza başsağlığı dileriz.
Damla KAVLAK
Vefat ve Başsağlığı Fakültemiz 3. Sınıf Öğrencimiz Damla KAVLAK ve Ailesi Ülkemizde 6 Şubat'ta meydana gelen depremde hayatlarını kaybetmiştir. Acı kaybımızın derin üzüntüsünü yaşıyoruz. Hayatını kaybeden öğrencimiz, canımız Damla KAVLAK ve ailesine rahmet; yakınlarına, sevdiklerine ve camiamıza başsağlığı dileriz.
DİŞ HEKİMİ MERT KOÇAKLAR
Vefat ve Basağlığı Fakültemiz 2022 mezunu Mert KOÇAKLAR ve Ailesi Ülkemizde 6 Şubat'ta meydana gelen depremde hayatlarını kaybetmiştir. Acı kaybımızın derin üzüntüsünü yaşıyoruz. Hayatını kaybeden öğrencimiz, canımız, meslektaşımız Mert KOÇAKLAR ve ailesine rahmet; yakınlarına, sevdiklerine ve camiamıza başsağlığı dileriz.
Barkın DEMİRKIRAN
3. Sınıf Öğrencimiz Barkın Demirkıran Akdeniz Üniversitesi dağ bisiklet yarışında üçüncü olup hepimizi gururlandırdırmıştır. Öğrencimizi tebrik ediyoruz.
Beyaz Önlük Giyme Töreni
Fakültemiz'e YÖK’ten Turuncu Bayrak Ödülü
Fakültemiz YÖK’ün düzenlediği “2022 Engelsiz Üniversiteler Ödülleri” kapsamında Mekanda Erişilebilirlik kategorisinde verilen “Turuncu Bayrak” ödülünü almaya hak kazandı.
Pasifik Üniversitesi
Pasifik Üniversitesi Arthur A. Dugoni Diş Hekimliği Fakültesi Periodontoloji Anabilim Dalı'ndan Prof. Dr. Tamer Alpagot 'un 4 Temmuz'da gerçekleşen ziyareti ile her iki fakülte arasında, gelecekteki işbirliği olanakları değerlendirilmiştir.
2022 M E Z U N İ Y E T
2022 M E Z U N İ Y E T
2021-2022 Mezunlarımızla Anıtkabir Ziyaretimiz
Üniversitemiz 40.spor şenliklerinde şampiyon olan erkek voleybol takımımızı kutlarız
Üniversitemiz 40.spor şenliklerinde, kadınlar tenis dalında şampiyon olan öğrencimiz Zişan ÖZDEMİR 'i kutlarız
Üniversitemiz 40.spor şenliklerinde, erkekler atletizim 100 metre ve 400 metre dalında 2. olan Mevlüt Mert GÜNGÖR 'ü kutlarız
Üniversitemiz 40.spor şenliklerinde 3. olan erkek basketbol takımımızı kutlarız
İlkem GÖKÇE
Sevgili Öğrencimiz İlkem Gökçe Europa Triathlon Cup 2022 Yenişehir yaş kategorisinde 1. olup hepimizi gururlandırmıştır. Öğrencimizi tebrik ediyor, yolunun açık olmasını diliyoruz...
İlkem GÖKÇE
Sevgili Öğrencimiz İlkem Gökçe 2021 World Triathlon Para Cup Alanya Sprint mesafe yaş kategorisinde 2. olup hepimizi gururlandırmıştır. Öğrencimizi tebrik ediyor, yolunun açık olmasını diliyoruz...
URAP
Hacettepe Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi URAP sıralamasında dünyada 154. sırada
evdekal
2022 M E Z U N İ Y E T
Dekan

TÜLİN TANER, Hacettepe Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi Ortodonti Anabilim Dalı'nda tam zamanlı bir Profesördür. 1995 yılında Ortodonti alanında doktora derecesini aldı. 1996-1998 ve 2000-2002 yılları arasında Türk Ortodonti Derneği'nde Yönetim Kurulu Üyesi olarak görev yaptı. 2004-2007 yılları arasında Hacettepe Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi Fakülte Kurulu üyeliği, 2009-2018 yılları arasında Fakülte Yönetim Kurulu üyeliği yaptı. 2012- 2016 yılları arasında Hacettepe Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi Dekan Yardımcısı olarak görev yaptı. Dekan Yardımcısı olarak Fakülte Eğitim Komisyonu Başkanlığı ve Bologna Koordinatörlüğü görevlerini yürüttü. Bu dönemde Diş Hekimliği eğitimi müfredatının geliştirilmesi, Fakülte Soru Bankası projesinin gerçekleştirilmesi, seçmeli derslerin tasarımı ve entegrasyonu ve koordinasyonunu yaptı, fakülte kalite güvence çalışmalarında aktif rol aldı, 2015 yılında Hacettepe Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi öz değerlendirme raporunun hazırlanması çalışmalarını yürüttü ve Avrupa Diş Hekimliği Eğitimi Derneği (ADEE) tarafından Fakülte eğitim programının değerlendirilmesi amacıyla gerçekleştirilen ziyaretin koordinasyonunu yaptı. ADEE 2015 toplantısında Fakülte adına uluslararası dış değerlendirme ziyareti sertifikasını aldı. 2014-2019 yılları arasında Hacettepe Üniversitesi Bilimsel Araştırma Projeleri Koordinasyon Birimi (BAP) Komisyon Üyeliği yaptı. 2019-2021 yılları arasında Ulusal Diş Hekimliği Eğitimi Programları Akreditasyon Kurulu (UDEPAK) Başkanlığını yaptı.2012 yılından beri Ortodonti Anabilim Dalı Başkanı olarak görev yapmaktadır. 21 Haziran 2021 tarihinde Hacettepe Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi Dekanı olarak atandı. 2021 yılında Diş Hekimliği Dekanlar Konseyi (DDK) yürütme kurulu üyeliğine seçildi.  Bilimsel Yayın ve Faaliyetleri (pdf) 

Prof. Dr. Tülin TANER