Üniversitemiz 40.spor şenliklerinde şampiyon olan erkek voleybol takımımızı kutlarız
Üniversitemiz 40.spor şenliklerinde, kadınlar tenis dalında şampiyon olan öğrencimiz Zişan ÖZDEMİR 'i kutlarız
Üniversitemiz 40.spor şenliklerinde, erkekler atletizim 100 metre ve 400 metre dalında 2. olan Mevlüt Mert GÜNGÖR 'ü kutlarız
Üniversitemiz 40.spor şenliklerinde 3. olan erkek basketbol takımımızı kutlarız
İlkem GÖKÇE
Sevgili Öğrencimiz İlkem Gökçe Europa Triathlon Cup 2022 Yenişehir yaş kategorisinde 1. olup hepimizi gururlandırmıştır. Öğrencimizi tebrik ediyor, yolunun açık olmasını diliyoruz...
İlkem GÖKÇE
Sevgili Öğrencimiz İlkem Gökçe 2021 World Triathlon Para Cup Alanya Sprint mesafe yaş kategorisinde 2. olup hepimizi gururlandırmıştır. Öğrencimizi tebrik ediyor, yolunun açık olmasını diliyoruz...
URAP
Hacettepe Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi URAP sıralamasında dünyada 154. sırada
evdekal
Dekanlarımız
Prof. Dr. Tülin TANER   21.06.2021-   Diş Hekimliği Fakültesi Dekanı 
         
Prof. Dr. Feriha Çağlayan   23.07.2020-15.06.2021   Diş Hekimliği Fakültesi Dekan Vekili
         
Prof. Dr. A. Rüya YAZICI   22.01.2018-23.07.2020   Diş Hekimliği Fakültesi Dekanı
         
Prof. Dr. Osman Taha KÖSEOĞLU   02.08.2016-22.01.2018   Diş Hekimliği Fakültesi Dekan Vekili
         
Prof. Dr. Ahmet SERPER   26.05.2016-02.08.2016   Diş Hekimliği Fakültesi Dekanı 
         
Prof. Dr. Ayşe Ezel BERKER   01.03.2016-26.05.2016   Diş Hekimliği Fakültesi Dekan Vekili
         
Prof. Dr. Ahmet SERPER   05.04.2015-29.02.2016   Diş Hekimliği Fakültesi Dekan Vekili
         
Prof. Dr. Ahmet SERPER   11.04.2012-04.04.2015   Diş Hekimliği Fakültesi Dekanı
         
Prof. Dr. Feriha ÇAĞLAYAN   19.01.2012-10.04.2012   Diş Hekimliği Fakültesi Dekan Vekili
         
Prof. Dr. Celal TÜMER   04.01.2010-19.01.2012   Diş Hekimliği Fakültesi Dekanı
         
Prof. Dr. Osman Taha KÖSEOĞLU   03.11.2009-04.01.2012   Diş Hekimliği Fakültesi Dekan Vekili
         
Prof. Dr. Osman Taha KÖSEOĞLU   03.01.2003-03.11.2009   Diş Hekimliği Fakültesi Dekanı
         
Prof. Dr. Muzaffer TUNCER   02.09.1997-02.09.2003   Diş Hekimliği Fakültesi Dekanı
         
Prof. Dr. Ferda TAŞAR   02.09.1994-02.09.1997   Diş Hekimliği Fakültesi Dekanı
         
Prof. Dr. Aytekin BİLGE   08.07.1983-02.09.1994   Diş Hekimliği Fakültesi Dekanı
         
Prof. Dr. Yüksel NORAS   08.07.1980- 08.07.1983   Diş Hekimliği Fakültesi Dekanı
         
Prof. Dr. Aytekin BİLGE   27.06.1974-08.07.1980   Diş Hekimliği Fakültesi Dekanı
         
Prof. Dr. Erdem YARKUT   04.11.1964-27.06.1974   Diş Hekimliği Fakültesi Dekanı